Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

II edycja konferencji Frontwoman dedykowanej kobietom przedsiębiorczym już za nami. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które są zainteresowane nie tylko spotkaniami w gronie kobiet przy kawie czy winie, ale także szukają wiedzy i wskazówek jak prowadzić biznes, aby przełożył się na sukces.

Od początku naszym założeniem było dawanie szans na nawiązanie relacji, które będą wspierały przedsiębiorczą drogę. Poza tym uważamy, że na samych kontaktach nie zbuduje się dochodowego biznesu, dlatego też dbamy o wiedzę i motywację do tego, aby nie poddać się przy pierwszych trudnościach.

Jesteśmy dumne z tego, że część z kobiet, które były z nami podczas pierwszej edycji, pojawiło się ponownie z biznesem, który już się kręci i w którym widać efekty udziału w inauguracyjnej odsłonie Frontwoman. Cieszymy się także z tego, że te osoby, które były z nami pierwszy raz we wrześniu 2015, przyszły pełne pasji i chęci do rozwoju. Słuchając historii uczestniczek w trakcie networkingu, a także później, czytając w internecie o ich działaniach, jesteśmy pewne, że w kobietach przedsiębiorczych tkwi ogromny potencjał.

W trakcie tej edycji prelegenci podzielili się z uczestniczkami wiedzą o tym jak mówić o swojej firmie, jak budować historie, które nie tylko będą budować naszą markę, ale także będą sprzedawać. Poza tym poruszaliśmy aspekt działań PR dopasowanych do potrzeb małej firmy. Uczestniczki otrzymały także wiedzę o tym jakie rozwiązania prawne wspierają nasze biznesowe działania oraz jak organizować swoją pracę, aby być skutecznym. Poza tym, w części poświęconej historiom biznesów innych osób, uczestniczki otrzymały kilka wskazówek dotyczących tego jak poprowadzić swoją zawodową drogę.

Standardowo, przygotowałyśmy dla uczestniczek także niestandardowy networking ‘po drugiej stronie lustra’. Tym razem zakończył się on dodatkowo wyróżnieniami dla kobiet, które mają ciekawy pomysł na biznes i które potrafią do niego zachęcić innych. Dzięki wartościowym nagrodom, mamy nadzieję wesprzeć Frontwoman w rozpoczynaniu działalności i rozwoju, który przełoży się na realne zyski. To w końcu nasza misja!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za niesamowitą otwartość, a także naszym partnerom i patronom medialnym, bez których ta konferencja nie miałaby takiego kształtu. Do zobaczenia jesienią, na kolejnej edycji. Już teraz wiemy, że będzie wyjątkowa, bo mamy nowe pomysły, których dotąd nie było (nie tylko u nas) :)


W trakcie tej edycji byli z nami:

PRELEGENCI:

Piotr Bucki (bucki.pro), Małgorzata Jasnoch i Joanna Grandzicka (Gdański Inkubator Starter), Magdalena Raniszewska (radca prawny), Michał Będźmirowski (Modny Tata), Katarzyna Jewstafiej-Mierzejewska (Progressteron Trójmiasto)

partnerzy2

Reklamy