Wyzwanie Porsche_70x100cm

Po raz kolejny marka Porsche zagości w Klifie – w dniach 13-22 maja zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji i miłośników pięknych aut. Będzie to doskonała okazja do poznania możliwości samochodów Porsche i wygrania atrakcyjnych nagród. Organizatorzy przewidzieli także mnóstwo atrakcji dla dzieci. Także jeśli jesteś Frontwoman, która pasjonuje się motoryzacją i lubi piękne samochody, nie może Ciebie zabraknąć.

Wyzwanie Porsche_70x100cmMarka Porsche wraz z Klif Centrum Handlowym po raz kolejny zapraszają na pełne emocji, motoryzacyjne spotkania. Przez cały czas trwania akcji Organizatorzy zaplanowali konkurs, w którym do wygrania będzie samochód Porsche na weekend oraz nagrody dodatkowe sygnowane logo Porsche, m.in. gadżety w postaci kubków, koszulek, pendrive czy książek. Wystarczy zrobić jednorazowo zakupy na kwotę 300 zł i zachować paragon. Wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się w salonie Porsche Centrum Sopot dnia 23 maja 2016. Dodatkowo, każdy kto będzie miał ochotę umówić się na jazdę próbną, wystarczy, że zostawi swoją wizytówkę w specjalnie przygotowanej strefie. Po zakończonej akcji promocyjnej zainteresowane osoby zostaną zaproszone do salonu Porsche na odbycie jazdy testowej.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego – w dwie soboty, 14 oraz 21 maja w godz. 13:00 – 17:00 powstanie specjalna Strefa Porsche, która zlokalizowana będzie na terenie parkingu centrum handlowego. W tych dniach każdy odwiedzający będzie miał możliwość obejrzenia najbardziej popularnych modeli Porsche, a także przejechania się wybranym autem! To nie lada gratka i niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy chcą poczuć moc silników Porsche i przekonać się o komforcie, jaki towarzyszy każdej przejażdżce.

Także najmłodsi fani motoryzacji i czterech kółek będą mogli przeżywać podobne emocje. Na potrzeby atrakcji dla dzieci powstanie Miasteczko Drogowe, które pełnić będzie także funkcję edukacyjną. W tych dniach do dyspozycji milusińskich będą wybrane, elektryczne modele Porsche w wersji mini. Dzięki temu każde dziecko będzie miało możliwość skorzystania z okazji do przejażdżki super autem! Oprócz tego najmłodsi fani motoryzacji zapoznają się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego. Weekendowe atrakcje z Porsche umilą czas zarówno dorosłym jak i dzieciom. Takiej okazji nie można przegapić – już dziś zaplanuj swój dzień z Porsche!


Klif Centrum Handlowe powstało w Gdyni w 1996 roku jako jedno z pierwszych obiektów tego typu w Polsce. Od blisko 20 lat dobrze wpisuje się w handlowy rynek Trójmiasta, zwiększając wciąż różnorodność oferty i podnosząc jej jakość. Klienci trójmiejskiego Klifu cenią komfort robienia zakupów w kameralnej atmosferze. Klif postrzegany jest jako wyznacznik dobrego stylu oraz źródło inspiracji i informacji o nowościach w świecie mody. Klienci znajdą tu szeroką ofertę polskich i zagranicznych marek, w tym wielu niedostępnych w innych centrach handlowych w Trójmieście, takich jak m.in.: Bizuu, Bohoboco, Brunello Cucinelli (Charme), Calvin Klein Jeans, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Pennyblack, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger Tailored i Versace (MM Fashion). Obecne są również znane i lubiane sieciowe marki odzieżowe: H&M, New Look, Zara, Zara Kids, Reserved, 4F oraz salony z branży kosmetycznej tj. Douglas, Sephora, Super-Pharm i Rossmann Lux. Ofertę uzupełniają delikatesy ALMA oraz placówka mBanku.

Klif jest jednym z partnerów społeczności Frontwoman.

Reklamy