mecz1

Jeśli lubicie piłkę nożną i sportową rywalizację serdecznie zachęcamy Was do udziału w evencie organizowanym przez Polsko-Norweską Izbę Gospodarczą, tym bardziej, że twórcą idei jest kobieta-Natalia Daszewska, niewątpliwa Frontwoman, łącząca z powodzeniem aktywność zawodową z zamiłowaniem do nietuzinkowych sportów, jak gra w foot golfa czy pływanie w smoczych łodziach. Możecie być pewni, że atrakcji nie zabraknie.

Sport łączy biznes. Polska – Norwegia na Stadionie Energa 3 czerwca 2016 r.

aaaaa,,Dwie bramki–jeden cel”, mecz Polscy Biznesmeni vs. Norwescy Biznesmeni to impreza, której głównym celem jest integracja sfery biznesu. Polscy przedsiębiorcy postanowili wykorzystać jeden z najpiękniejszych stadionów w Polsce-gdański Stadion Energa-i zorganizować mecz towarzyski, dzięki któremu liczą na zdobycie norweskiego rynku.

Tego rodzaju sportowy pojedynek pomiędzy biznesmenami odbywa się po raz pierwszy w historii. Za ideę meczu przyjęto hasła BIZNES TO RELACJE, SPORT TO ZDROWIE, MECZ TO GRA ZESPOŁOWA. Połączenie tych trzech czynników to niewątpliwe skuteczna trampolina dla biznesu i budowania relacji międzyludzkich. Zdrowa rywalizacja jest tak samo ważna w sporcie, jak i w biznesie, a wspólne emocje i swobodne rozmowy to doskonała okazja do zainicjowania owocnej współpracy, skutkującą rozwojem miasta, regionu oraz kraju.

Drużynę polskich przedsiębiorców do zwycięstwa poprowadzi Tomasz Sokołowski. Grający na pozycji pomocnika, były zawodnik Reprezentacji Polski oraz Legii Warszawa, który w całej karierze piłkarskiej strzelił 54 gole będzie wspierał swoimi umiejętnościami skład reprezentantów naszego kraju.

Motywacje do wzięcia udziału w meczu, są różne. Grzegorz Gosk reprezentujący ERGO pro, jeden z pierwszych zawodników, który zgłosił swój udział odpowiadaZagram w tym meczu, bo chcę spełnić dziecięce marzenia. Zespołowa gra jest jak prowadzenie firmy, wspólny cel drużyny jest gwarancją sukcesu.

Do sportowej rywalizacji staną dwie drużyny składające się z 22 zawodników każda. Gracze wystąpią w strojach specjalnie dla nich zaprojektowanych. Obowiązkowo, na każdej koszulce będzie nazwisko zawodnika i logo firmy, którą reprezentuje. Uczestnicy na stadion przyjadą oficjalnym autokarem Lechii Gdańsk, która również włączyła się w organizację meczu. Doping drużynom zapewnią cheerleaderki przygotowywane przez szkołę tańca Dance Atelier Barbara Materka.

Przed meczem i w jego trakcie, w strefie VIP, której część zostanie zaaranżowana na strefę targową, będzie można zapoznać się z ofertą członków oraz partnerów Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej. Przewidziane są liczne atrakcje i nagrody dla kibiców. Konkurs rzutów karnych, w którym będzie można wygrać weekendowy pobyt w Hotelu Mistral w Gniewinie, porady makijażystki i stylistki oraz plac zabaw dla dzieci. Po meczu odbędzie się bankiet, który uświetnią występy artystyczne Zespołu Pieśni i Tańca UG ,,Jantar”. Na stołach nie zabraknie tradycyjnych wyrobów przygotowanych przez Szefa Kuchni Sebastiana Cichego z hotelu Mistral czy wypieków prosto od Mistrza Cukiernika Michała Wiśniewskiego z hotelu Haffner. Impreza ma mieć charakter nie tylko biznesowy, ale i kulturowy, aby nasi goście z Norwegii poznali wyjątkową tradycję regionu oraz kraju.

Aby zacieśnić relacje zbudowane podczas meczu i bankietu, następnego dnia tj. 4 czerwca zabieramy przedsiębiorców na pole golfowe do Postołowa, na grę w footgolfa. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby tak dużej grupie Norwegów pokazać Trójmiasto i okolice.

-Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu i wystąpić na murawie najpiękniejszego stadionu w Polsce, zgłoś swój udział w naszym meczu, to ostatni moment, gdyż zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, które z dnia na dzień rozchodzą się jak ciepłe bułeczki–zachęca Krzysztof Szulc, dyrektor biura Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej.

Całe widowisko będzie można obejrzeć w strefie VIP za darmo. W dniu wydarzenia, przed wejściem na Stadion Energa rozdawane będą darmowe bilety wstępu, których ilość jest ograniczona, gdyż trybuna w strefie Prestige liczy 1000 miejsc siedzących.

Zapraszamy po szczegóły

oraz na stronę www.match-pncc.pl

Więcej informacji udziela:
Natalia Daszewska
Rzecznik Prasowy
tel. 733-114-414
mail: natalia.daszewska@p-ncc.org

Reklamy