tło i logo

Po dwóch edycjach Frontwoman, po dziesiątkach konsultacji biznesowych, po wielu dniach warsztatów dla kobiet biznesu, postanowiłyśmy zebrać pojawiające się pytania i potrzeby i wprowadzić nową jakość do naszych działań. Tym sposobem zapraszamy Was na Targi Przedsiębiorczości ‚Frontem do biznesu’. Czym różnią się one od konferencji Frontwoman?

Po pierwsze – zapraszamy nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Uczestniczki naszych dotychczasowych spotkań pytały, czy mogłybyśmy zrobić ‚coś’ dla szerszego grona, bo widzą potrzeby włączenia się w taką społeczność także wśród znajomych mężczyzn. Możemy! Dlatego też Targi są nie tylko dla kobiet. Jednocześnie formuła naszych konferencji Frontwoman pozostaje bez zmian i zawsze będziemy spotykały się w niej wiosną.

Po drugie – zapraszamy nie tylko osoby, które chcą założyć działalność, ale także przedsiębiorców, którzy są aktywni na biznesowym rynku. Targi są dla każdego, kto szuka wartościowego dostawcy usług lub firmy dostarczającej produkty wspierające biznes. Z drugiej strony, są dla tych z Was, którzy chcą zaoferować swoje działania innym przedsiębiorcom.

Po trzecie – połączenie merytoryki i formuły targów. Podczas tego wydarzenia nadal stawiamy na wysoką jakość wystąpień merytorycznych, do tego dołączamy możliwość spotkania przedstawicieli firm, którzy swoimi produktami i usługami pomogą rozwijać nasze biznesy. Poza tym idziemy o krok dalej w zakresie wystąpień merytorycznych – w tym samym czasie będą realizowane dwa panele – możecie wybrać to, co będzie Wam bliższe.

Po czwarte – chcemy dać większe możliwości networkingowe, aby nie obracać się cały czas w tym samym towarzystwie. Jeśli chcemy rozwijać nasze firmy, warto poszerzać swoje kręgi znajomości, a także poznawać osoby, które mogą swoją wiedzą i doświadczeniem wspierać naszą działalność.

Zapraszamy Was 26 listopada do Centrum Konferencyjnego PPNT w Gdyni – będzie to dzień pełen wiedzy, kontaktów i świeżego spojrzenia na Wasz biznes. Zajrzyjcie po szczegóły:

Obszar roboczy 2

A wiosną 2017 widzimy się w typowej formule Frontwoman, którą też już szykujemy :)

Reklamy