Poza wspieraniem kobiet w prowadzeniu biznesu, stawiamy na rozwój i dawanie nowych możliwości zawodowych. Dlatego też z zaciekawieniem wypatrujemy inicjatyw, które wpisują się w ten trend.

Ostatnio w nasze ręce wpadła Szkółka Młodego Menedżera prowadzona przez gdyński oddział Avivy. Jest to program dedykowany dla osób, które chciałyby rozwinąć swoje kompetencje menedżerskie i docelowo kierować pracą zespołu sprzedażowego.

Uczestnicy Szkółki mogą liczyć na szkolenia i warsztaty. Poza tym organizatorzy dają także możliwość zdobycia praktyki u boku doświadczonych menedżerów. Cały program wzbogacony jest również o staże, a najlepsi otrzymają propozycję zarządzania zespołem sprzedaży w Avivie.

szkolka-menedzerska2

Aby zgłosić się do udziału w projekcie, trzeba przesłać informacje o sobie do 14 października (nie musi być to CV, ważne, aby zadbać o formę, która dużo o nas powie i zaciekawi). Informacje wyślijcie na gdynia@aviva.pl

Całość zapowiada się bardzo ciekawie i jest nie tylko dla kobiet :) A jako, że miałyśmy okazję pracować z zespołem gdyńskiego oddziału Avivy, wiemy, że będzie to wartościowo spędzony czas, przydatne umiejętności i szansa na rozwój zawodowy.

Reklamy